Pulsar Mobile

Strony i serwisy mobilne

Dzisiejszy świat przeżywa kolejna rewolucję technologiczną. Zapoczątkował ją telefon komórkowy, a dzisiaj kontynuują smartphony i tablety umożliwiające korzystanie z internetu (mobilnym Internet). Dzięki tym technologiom możemy mieć dziś pod ręką, w dostępnej cenie, każdą informację, która w danej chwili i w danym miejscu jest nam potrzebna.

Dlaczego strony mobilne

Niestety nie jest prawdą, że na telefonach, smart fonach czy tabletach dobrze się ogląda normalne strony WWW. Proszę spróbować obejrzeć swoją. Małe wyświetlacze tych urządzeń i ograniczona ergonomia używania, wymuszają tworzenie wersji portali dedykowanych na urządzenia mobilne. Strona mobilna przestaje być gadżetem. Staje się koniecznością. Jest mocno prawdopodobne, że klient który będzie poszukiwał informacji o Tobie z urządzenia mobilnego i który trafi w takiej sytuacji na twoją stronę nie przystosowaną do jego urządzenia kolejnym razem, przynajmniej w pierwszej kolejności poszuka potrzebnych informacji u twojego konkurenta, którego portal jest dostosowany do jego telefonu.

Pulsar Mobile ma w swojej ofercie całą paletę własnych narzędzi programistycznych umożliwiających szybko i tanio stworzyć praktycznie dowolny portal mobilny.

Dlaczego strony mobilne, a nie aplikacje

W początkowej fazie ekspansji smart fonów świat opanowała moda na tworzenie aplikacji na te urządzenia. Jednakże przyszłość to nie aplikacje, a strony mobilne. Dzisiejsza technologia pozwala stworzyć strony praktycznie w niczym nie różniące się od aplikacji - a zbudowanie takiej strony, która wyświetla się poprawnie na wszystkich urządzeniach jest zdecydowanie tańsze i łatwiejsze w utrzymaniu niż wykonanie kilku wersji tej samej aplikacji, którą trzeba zbudować pod kilka systemów operacyjnych na telefony (Java, Android, Symbian, Windows 7, iOS, Blackberry itp.)

Dzisiaj nawet dostęp do stron mobilnych może być zorganizowany w telefonie identycznie jak aplikacji - poprzez ikonę w menu telefonu. A niskie i wciąż spadające ceny za mobilny Internet oraz wyposażenie nowoczesnych telefonów w sieć wifi powoduje, że używanie stron mobilnych nie jest drogie dla użytkownika.

Zaawansowane portale mobilne

Pulsar mobile, posiadając w swoim zespole doświadczonych grafików i programistów oraz własne, zaawansowane narzędzia programistyczne, potrafi szybko zbudować skomplikowane portale mobilne. Jesteśmy właściwym partnerem dla każdego, kto chce udostępnić swoje usługi na urządzenia mobilne.

Internetowy generator prostych stron mobilnych GIXO.

Stworzony przez Pulsar Mobile, z wykorzystaniem środków pomocowych UE, internetowy generator stron mobilnych GIXO jest dostępny pod adresem www.gixo.pl. Przy pomocy tego systemu, bez żadnej wiedzy informatycznej, można stworzyć nawet zaawansowane portale mobilne. Poszczególne strony mogą zawierać dowolne teksty, grafiki, video, a nawet można z tych stron dostarczać kontent na urządzenia mobilne typu gry, aplikacje, tapety, animacje, video czy dzwonki. System zapewnie również hosting stworzonych stron mobilnych oraz umożliwia ich późniejszą edycję.

System GIXO automatycznie formatuje wyświetlane na stronach informacje i obrazy, tak aby wyświetlały się poprawnie na urządzeniu, z którego strona jest w danej chwili oglądana. Użytkownik musi tylko wgrać swoje pliki w jednym, ustalonym formacie, a system zadba o ich przekształcenie do wszystkich potrzebnych formatów.

Unikalną funkcjonalnością systemu GIXO jest możliwość osadzania na tworzonych w nim stronach video oraz dedykowany dla GIXO system zarządzania i serwowania reklam.

Płatne w modelu PRO strony w gixo są narzędziem skierowanym przede wszystkich do agencji interaktywnych i umożliwiają zbudowanie nawet skomplikowanych stron we własnych szablonach kolorystycznych. Umożliwiają osadzenie na portalu takich funkcji jak:

W modelu STD nie ma możliwości budowania własnych szablonów kolorystycznych oraz sprzedaży kontentu elektronicznego, ale za to użytkownik znajdzie tu wiele gotowych szablonów co dodatkowo skróci czas jaki poświęci na przygotowanie własnego portala. Typowe zastosowanie planu STD gixo to:

Gixo udostępnia również plan bezpłatny, gdzie można za darmo stworzyć, nie dla celów komercyjnych, w oparciu o udostępnione szablony, proste strony typu wizytówka czy galeria zdjęć.

Gixo powstało jako projekt współfinansowany przez Unie Europejską, w ramach działania 8.2 Wspieranie wdrażania elektronicznego biznesu B2B osi priorytetowej Społeczeństwo Informacyjne – zwiększenie innowacyjności gospodarki Programu Operacyjnego Innowacyjna Gospodarka 2007-2013

Produkty

Polecamy

JAVKA.pl

Tankzors jest niesamowitą grą java, opartą na przeboju NES - Battle City

więcej